יצירות מקרטון – אקווריום

יצירות מקרטון - אקווריום דגים

יצירות מקרטון - אקווריום מקופסת נעליים

יצירות מקרטון - אקווריום מקופסת נעליים

העולם התת ימי הוא מדהים ביופיו ובקסמו. הילדים בוודאי מאד יתלהבו ליצור עולם כזה בעצמם. יצירה נוסטלגית שגם אני עשיתי עם אמי בתור ילדה. בשביל זה נצטרך קופסאת נעליים, דפים צבעוניים, צבעים, דבק, חוטים, כפתורים, מספריים, ואפשר גם צדפים. אז הנה ההוראות:

***

1 - נקח את קופסאת הנעליים ונצפה אותה מבפנים בנייר בצבע תכלת. כאן ציפו את הקופסא בטפט. אך ניתן גם לצבוע את הקופסא בצבע גואש מתאים.   2 - את תחתית הקופסא נצפה בנייר צהוב או כתום. זו קרקעית הים שלנו.

הקופסא המצופה

3 - ועכשיו נדביק בדבק חם או בדבק 3 שניות את הצדפות לקרקעית.

קרקעית הים

4 - ועכשיו נוסיף צמחיה תת ימית. ניתן להראות לילדים תמונות מצולמות של קרקעית הים, זה יעשיר את שעת היצירה. 5 - עכשיו נדפיס שבלונות של הדגים והיצורים התת ימיים שלנו או שנצייר בעצמינו. למטה בפוסט תוכלו למצוא שבלונות להדפסה בשחור לבן ובצבעוני. 6 - ועכשיו נוכל לצבוע אותם או לעשות מהם אפליקציה.
יצירות מקרטון

יצורי הים

7 - ועכשיו נתלה את הדגים עם חוטים. 8 - אפשר לעשות מחרוזים "בועות אוויר". ולתלות אותם גם. כדאי בהזדמנות הזאת להסביר לילדים כיצד נוצרות בועות האוויר מתחת למים.

האקווריום מוכן!

המקור

***

והנה עוד רעיון לשיכלול מקסים. עושים למעלה בדופן שני חריצים וקושרים את החוטים לכפתורים. עכשיו אפשר להסיע את הדגים באקווריום! ועוד רעיון - להשתמש במדבקות של דגים.
רעיון ליצירה לקיץ

רעיון ליצירה לקיץ

והנה לנו רעיון נפלא ליצירה לקיץ בהשראה של נסיעות לים! באתר של כנון - מציעים שבלונות להורדה והדפסה בחינם של אקווריום יפה במיוחד. אם תרצו הנה הלינק: http://cp.c-ij.com/en/contents/CNT-0011303/index.html

***

Paper Aquarium: Clownfish,Animals,Paper Craft,Waterweed,seagrass,coral,fish,sea,Clown fish,Aquarium

***

והנה השבלונות להדפסה: לחצו על התמונה העתיקו למחשב. הדפיסו.   אם נהנתם, חפשו עוד יצירות מקרטון ויצירות מקסימות לילדים באתר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *