יצירות לחנוכה – המון רעיונות!

1 - שרשראות מקסימות לקישוט - יצירות לחנוכה!

 
יצירות לחנוכה - המון רעיונות

יצירות  לחנוכה עם ילדים

חנוכה - חג אורים, חג ארוך ליהודים! ילדים נמצאים בחלקו בחופשה ואנחנו מחפשים להם נואשות תעסוקה! אז בואו איתנו נצא למסע רעיונות. שבסופו נאיר את האור בלבבות!

שרשרת מסביבונים

ראו איזו שרשרת מקסימה! וכל כך קלה להכנה! רק הדפיסו את השבלונות על נייר עבה, עדיף בריסטול וקראו לקטנים להתחיל לפעול!
הדפיסו על בריסטול

שבלונות ליצירה לחנוכה

חיתכו את הסביבונים מבפנים ובחוץ. חוררו חורים קטנים וקישרו את החלקים בחוט ביניהם כפי שמופיע בתמונה. תלו את השרשראות בחדר. היצירה הזאת מתאימה מאד גם לקישוט הגנים לקראת מסיבת חנוכה!

2 - כרטיסי ברכה לחג!

יצירה לחנוכה - כרטיס ברכה

ראו איזה כרטיס ברכה יוקרתי! וכל כך קל להכנה גם עם ילדים! ראו את הוראות שלנו, שלב אחר שלב ולא תתאכזבו. הסוד הוא בקניית ניירות ובריסטולים יפים. אז בואו נתחיל: שלב 1:

שלב 1 - הכנת כרטיס ברכה לחנוכה

נקח נייר בעל מרקם מעניין. זה יכולים להיות שאריות של ניירות עטיפה! כך שנוכל למחזר אותם עם תועלת 🙂 נחתוך מלבן בגודל של הסביבון העתידי. נכין  גם את גוף הכרטיס מבריסטול מקופל לשניים. שלב 2:

שלב 2 - הפיכת מלבן לסביבון!

נהפוך את הדף עם הפנים לשולחן. נקפל את הקצוות למטה באלכסון, כך שתווצר זוית של משולש. מלמעלה נחתוך שני פסים שיסמנו את המקל של הסביבון. נקפל את שני החלקים המיותרים למטה. לא צריך לחתוך אותם! רק נשים דבק על כל החלקים, נסובב את הסביבון עם הפנים אלינו ונדביק אותו על המקום שיחדנו לו על כרטיס הברכה. כך:  

כרטיסי ברכה לחנוכה מוכנים!

והנה הכרטיס מוכן! עכשיו נשאר רק לפתוח את הכרטיס ולכתוב ברכה מהלב לסבתא, לסבא או למי שקרוב אלינו. והנה עוד רעיון מקסים לכרטיסי ברכה מקסימים ומתאימים להכנה גם לילדי הגן הקטנים! רק מדביקים על כרטיסי הברכה פסים מנייר דבק צבעוני ומוסיפים שלהבת!
יצירה מקסימה לכל הגילאים לכבוד חג החנוכה

יצירה לחנוכה לילדים קטנים

3 - פמוטים לנרות - יצירה לחנוכה שילדים יאהבו!

זו היא יצירה מקורית ומלהיבה! בשבילה נצטרך לקנות אבקת בטון או לחילופין אבקת גבס. הילדים יאהבו לערבב את האבקה עם מים ולהפוך אותה לנוזל ולאחר מכן לראות בהתפעלות כיצד הנוזל מתקשה. זו היא בעצם גם יצירת מיחזור לחנוכה, כי נשתמש בה במיכלים ריקים של יוגורטים. חוץ מזה צריך להכין נרות שעווה עבות, מיכלים של יוגורט. והנה השלבים בתמונות שמדברות בעד עצמן יותר טוב מאלף מילים:

הוראות הכנה - פמוטים מקסימים

4 - סביבונים מתוקים ממרשמלו ושוקולד!

פעילות לחנוכה - הכנת סביבונים מתוקים

אל תגידו שזה לא מגרה אותכם! ותחשבו כיצד ישמחו הילדים להשתתף בפעילות חנוכה כל כך מתוקה ומהנה. אז הנה המתכון: רכיבים:
  • מקלות ביגלה
  • שוקולד חום
  • שוקולד לבן
  • מרשמלו
הוראות הכנה: תקעו מקל ביגלה בתוך המרשמלו. המיסו את השוקולד החום במיקרוגל על אש נמוכה, תוך ערבוב לעתים קרובות כדי למנוע חריכה. הסירו מן האש. קחו תבנית או צלחת שטוחה וכסו אותו בנייר אפיה. טבלו את המרשמלו בשוקולד מכל הצדדים. הניחו על נייר אפיה ושימו במקרר או במקפיא לכ - 30 דקות. עכשיו המיסו את השוקולד הלבן. השתמשו במזלף או בשקית סנדביץ' עם חור קטן באחד הפינות לכתיבת האותיות על הסביבון. הניחו ליבוש. הסביבונים מוכנים לאכילה! והנה עוד רעיונות לסביבונים דומים. שלהכנתם נשתמש בחומרים טיפה אחרים, אך הרעיון נשאר זהה:

סביבונים מתוקים

הפתעה נפלאה למסיבת חנוכה

סביבונים אלגנטיים

מקווה שנהנתם! חפשו עוד רעיונות ליצירות לילדים באתר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *