יצירה לפורים

יצירה לפורים - אוסף מדהים של רעיונות

בקטגוריה זו תמצאו שלל של רעיונות מדהימים! רעיונות מקוריים, פשוטים להכנה ומתאימים במיוחד לילדים!
אז בואו נתחיל: 

ליצן

הנה ליצן קל ופשוט להכנה. עם הוראות ברורות ופשוטות ועם שבלונות איכותיות להדפסה בשחור לבן ובצבעוני. זו גם יצירה של גזירה והדבקה שמתאימה לילדי הגן ולכיתות הנמוכות של בית הספר. אם אתם בלחץ של זמן וצריכים למצוא יצירה מתאימה ואין לכם חומרים מיוחדים, היצירה הזאת נועדה בשבילכם! רק הדפיסו את השבלונות ואתם מוכנים!

קופסא למשלוח מנות

קופסא מתוקה למשלוח מנות להכנה עצמית. שבלונות להדפסה בארבעה צבעים שונים וגם בשחור לבן! זו היא בעצם גם יצירת גזירה והדבקה. אם תדפיסו את השבלונה על דף מדפסת רגיל תצא לכם קופסא קטנה, אך אם תדפיסו על דף בריסטול גדול הקופסא תצא גדולה ותוכל להכיל הרבה ממתקים! כמה ישמחו הילדים לתת את המשלוח המעוצב באריזה של מעשה ידיהם. אז קדימה לחצו על התמונה!

רעשן

ואיך אפשר לחגוג את פורים בלי רעשן? לפניכם הוראות פשוטות להכנת רעשן צבעוני ומקורי במיוחד! יצירה מחומרים ממוחזרים. מבלונים, עיתונים ועטיפות של מחברות. יצירה שתעסיק את הילדים להרבה זמן! יצירה זולה ומומלצת בחום.

ועוד המון ליצנים!

פוסט עם המון רעיונות ליצירות של ליצנים. רעיונות צבעוניים, מקוריים ומקסימים. לכל הגילאים ולכל הטעמים. רעיונות ליצירה לפורים בגן, בבתי הספר ובבית. לילדים קטנים וגם גדולים! תמונות של ליצנים באיכות מדימה להדפסה. ועוד ועוד. כנסו והתרשמו!

משלוח מנות בכובע ליצן

ומה דעתכם להכין משלוח מנות מתוק בכובע ליצן מעשה ידיכם? זו יצירה פשוטה ומהירה להכנה, שכל אחד יהנה להכין ולקבל! מכינים כובע ליצן מבריסטול, מקשטים אותו כיד הדמיון, הופכים וממלאים בסוכריות! כאן הבאנו רעיון מקסים של עיצוב הכובע, אך יש אין סוף אפשרויות לקישוט היצירה. אז התחילו ליצור!

תחפושת מתוקה של שועל!

ואם אתם מחפשים רעיון לתחפושת, אז מצאנו בשבילכם תחפושת פשוטה להכנה, מקורית ומקסימה! תחפושת של שועל שתתאים גם לילד וגם לילדה! זו היא יצירה לפורים קצת יותר מסובכת ותתאים ביותר לכיתות הגבוהות של בית הספר, לאמהות מסורות, לסבתות, לגננות ולנערות. והתוצאה בוודאי תביא לכם המון מחמאות!

14 רעיונות לתחפושות לילדים ותינוקות

מחפשים עוד רעיונות מקוריים להכנה עצמית לילדים ותינוקות? אז הגעתם למקום הנכון! בחרנו בשבילכם את הרעיונות היפים, המקוריים והזולים ביותר! תכנסו ותהנו.

סגור לתגובות.